Oferty pracy – aplikuj już teraz

Oferty pracy w naszym ośrodku dla małych zwierząt

Lekarz weterynarii na stanowisku starszego lekarza (m/k/d) medycyny małych zwierząt ze specjalizacją w zakresie chorób wewnętrznych/diagnostyki obrazowej

Drodzy koledzy,

Renomowane Centrum Małych Zwierząt Arndt w Karlsruhe otwiera swoje podwoje dla starszego lekarza z pasją (m/f/d) medycyny małych zwierząt ze specjalizacją w chorobach wewnętrznych i diagnostyce obrazowej . Nasz ośrodek, znany z zapewniania najwyższej klasy opieki medycznej małym zwierzętom, czeka na Ciebie, abyś stał się częścią naszej rozwijającej się grupy specjalistycznej.

Dla naszego zespołu ważne jest tworzenie pozytywnego i wspierającego środowiska pracy, w którym czujesz się komfortowo i możesz się rozwijać. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do dalszego kształcenia i szkolenia oraz wspieramy Cię w osiąganiu Twoich celów zawodowych. Dla nas skupiamy się na Tobie jako osobie, a nie tylko na Twoich wynikach zawodowych.

Naszą współpracę cechuje szacunek, otwartość oraz chęć wspólnej nauki i rozwoju. Postrzegamy siebie jako jedną wielką rodzinę, która się wspiera i wspólnie pokonuje wyzwania.

Twoje zadania

Do Twoich głównych obowiązków należy:

  • Zapewniamy kompleksową opiekę weterynaryjną naszym małym zwierzętom
  • Kieruj i nadzoruj nasz zespół zajmujący się zdrowiem zwierząt
  • Wykorzystaj swoją wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych i diagnostyki obrazowej (zwłaszcza USG serca), aby poprawić opiekę nad pacjentem i jego wyniki

Twoje kwalifikacje:

  • Jesteś specjalistą weterynarii i/lub dyplomatą lub posiadasz odpowiedni certyfikat GPCert.
  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe i zdolności przywódcze.
  • Podzielają naszą pasję do najwyższej klasy opieki weterynaryjnej i opieki nad pacjentem.

nasz asortyment

  • 72 000 do 96 000 EUR w zależności od kwalifikacji
  • Cyfrowy zapis czasu
  • Po okresie próbnym i umowie, doświadczeniu zawodowym i osobistych warunkach mieszkaniowych auto służbowe z możliwością użytkowania prywatnego
  • Promocja dalszych specjalizacji (FTA, GPCert)
  • Regularne szkolenia, również prowadzone przez wykładowców zewnętrznych, we własnym zakresie
  • Nowoczesne sale do ćwiczeń ( tomografia komputerowa , RTG cyfrowe, laser CO2)
  • Szerokie spektrum zabiegowe i chirurgiczne – obecnie skupiamy się na wszystkich powszechnie stosowanych metodach chirurgicznych tkanek miękkich, ale także na więzadłach krzyżowych (wiodąca w Niemczech metoda ZLig, ale także TPLO i TTA)
  • Perspektywy: Możliwość udziału
  • 1x w miesiącu weekendowa zmiana (8 godzin dziennie - maksymalnie do 22.00) - ale tylko 4 dni w tygodniu dla osób zatrudnionych na pełny etat (analogicznie dla mniejszej liczby godzin pracy)
  • Profesjonalna, uporządkowana i czysta praktyka
  • Wypłata świadczeń dodatkowych, takich jak prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie dentystyczne lub zwrot kosztów posiłków i podróży
  • Wiemy, że przeprowadzka na nowe stanowisko i być może do nowego miasta to poważna decyzja. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w tym procesie i pomóc Ci się zaaklimatyzować.
  • Świetny zespół współpracowników, TMFA i stażystów
  • Możliwe różne modele czasu pracy (pełny etat, 3/4 lub pół etatu)

Stanowisko nadaje się na pół etatu.

Centrum Małych Zwierząt Arndt to tętniące życiem, dobrze wyposażone miejsce (w pełni cyfrowe zdjęcia RTG, USG (serca), tomografia komputerowa i wiele innych) z wysoko wykwalifikowanym i zaangażowanym zespołem, który czeka na Twoje doświadczenie i umiejętności. Dzięki nam nie jesteś kolejnym pracownikiem, ale cenną częścią zespołu poświęconego dobremu samopoczuciu i zdrowiu naszych zwierzęcych przyjaciół.

Czy jesteś gotowy, aby skorzystać z tej nowej, ekscytującej możliwości? Dołącz do nas i przekonaj się, jak satysfakcjonująca może być praca w zaangażowanym i pełnym pasji zespole. Poczuj radość i satysfakcję płynącą ze świadomości, że Twoja praca naprawdę coś zmienia.

Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do Pana Arndta na adres: s.arndt@doc4pets.gmbh lub skorzystanie z przycisku DOŁĄCZ lub aplikowania na nasze oferty pracy za pomocą naszego formularza pracy:

Aplikacja
Nazwisko
Nazwisko
Imię
Nazwisko

Maksymalny rozmiar pliku: 516MB

Lekarz weterynarii na stanowisku asystenta lekarza weterynarii (m/k/d) ds. medycyny małych zwierząt

Drodzy kochający zwierzęta przyjaciele i przyjaciele na dwóch nogach,

Czy kiedykolwiek chciałeś pracować z uroczymi, puszystymi pacjentami, którzy nie odpowiadają, gdy mówisz im „Ahhh”? W takim razie wskocz na płaszcz weterynarza i przyjedź do Centrum Małych Zwierząt Arndt w Karlsruhe, gdzie miłość do zwierząt jest tak wielka, że ​​nawet złota rybka w poczekalni otrzymuje poradę terapeutyczną!

Poszukujemy weterynarza (m/f/d) z zamiłowaniem do małych zwierząt i wrażliwością na wewnętrzne funkcjonowanie naszych czworonożnych przyjaciół – i nie, nie mamy na myśli tego, że należy wypchać zwierzęta . Naszą specjalnością są choroby wewnętrzne i diagnostyka obrazowa, zwłaszcza jeśli chodzi o znalezienie serca chihuahua (żartuję, wiemy, że je mają).

Twoja misja, jeśli ją przyjmiesz:

  • Wywołuje uśmiech na twarzach naszych puszystych klientów.
  • Kieruje zespołem opiekunów zdrowia zwierząt bardziej zainteresowanych smakołykami niż podwyżkami.
  • Wykorzystaj swoje sekretne supermoce w zakresie chorób wewnętrznych i diagnostyki obrazowej, aby ratować życie zwierząt (peleryna i rajstopy nie są wymagane).

Kwalifikacje:

  • Powinieneś chociaż umieć odróżnić chomika od królika.
  • Płonąca pasja dobrostanu zwierząt, która rozgrzeje nawet najzimniejszą miskę dla kota.

Co oferujemy:

  • Pensja, która pozwoli ci pływać w czekoladzie i psiej karmie.
  • Promuj swoją specjalizację – kto nie zawsze chciał być ekspertem w dziedzinie aparatów ortodontycznych dla iguany?
  • Bogata oferta zabiegów: dziś obcięcie pazurów papudze, jutro konsultacja aparatu ortodontycznego dla pitbulla.

A najlepsze? Serwis weekendowy tylko raz w miesiącu - idealny dla wszystkich nocnych marków, które wolą przespać dzień. Dodatkowo zyskujesz 4-dniowy tydzień pracy, co oznacza więcej czasu na przytulanie się z własnym futerkiem!

Jeśli więc chcesz zostać częścią zespołu, który bardziej przypomina szaloną, ale kochaną dalszą rodzinę, weź się w garść i dołącz do nas! Nie możemy się doczekać, aż powitamy Cię w naszym gronie miłośników zwierząt.

Wyślij swoje CV i list motywacyjny wyjaśniający, dlaczego wyglądasz lepiej ze stetoskopem niż bez niego, do pana Arndta na adres: s.arndt@doc4pets.gmbh . Lub wyślij go gołębiem pocztowym – jesteśmy elastyczni.

Pozdrawiamy zwierzaki i do zobaczenia wkrótce w Centrum Małych Zwierząt Arndt, gdzie miłość do zwierząt jest tak wielka, że ​​nawet zabiegi na pchły przeprowadzane są w kształcie serca!

Aplikacja
Nazwisko
Nazwisko
Imię
Nazwisko

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne! Alternatywnie pan Arndt jest dostępny, aby odpowiedzieć na Państwa pytania telefonicznie – tel. 0721 750 88612.

Oferty pracy
Szukamy Ciebie!

Oferty pracy na stanowisku asystenta weterynaryjnego (f/m/d)

Jesteś wykwalifikowanym asystentem weterynaryjnym i szukasz nowego wyzwania, z dodatkowym wynagrodzeniem za weekendowe zmiany, dojazdami i dietami. Płacimy powyżej taryfy. Zachęcamy oczywiście do dalszych szkoleń. Od dłuższego czasu mamy cyfrowy zapis czasu.

Jeżeli posiadasz specjalizację taką jak pomoc chirurgiczna czy zęby - tym lepiej.

Czekamy na Twoją aplikację:

Aplikacja
Nazwisko
Nazwisko
Imię
Nazwisko

Wolne miejsca dla studentów weterynarii

Chętnie przyjmiemy studentów na praktyki. Rotacja na różnych oddziałach, pomoc w przygotowaniu chirurgicznym i na sali operacyjnej, nauka standardowych technik (intubacja, monitorowanie znieczulenia, terapia infuzyjna itp.) pod uważnym przewodnictwem to między innymi część szkolenia praktycznego.

Napisz do nas krótki e-mail z informacją na jaki okres szukasz stanowiska stażowego: s.arndt@doc4pets.gmbh

Oferty pracy dla lekarza weterynarii Karlsruhe

Opis stanowiska lekarza weterynarii - oferty pracy

Mało który zawód cieszy się takim podziwem i szacunkiem jak weterynarz. Ma licencję na leczenie i ratowanie zwierząt i sowicie za to płaci. Lata studiowania medycyny, fizyki i egzaminów państwowych to podstawy, które każdy lekarz weterynarii musi opanować. Ale potem wcale nie jest mu łatwiej. Jako asystent lekarza w klinice musi pracować na zmiany dzienne i nocne, a weekendy i święta są na porządku dziennym. Późniejsze szkolenie na specjalistę weterynarii również nie jest łatwe. Najwyższym poziomem, jaki lekarz weterynarii lub specjalista weterynarii może osiągnąć w swoim życiu, jest egzamin dyplomowy. Jednak dotarcie tam jest trudne. Ogólnie rzecz biorąc, życie weterynarza charakteryzuje się deprawacją i poświęceniem.

Weterynarz poświęca wiele dla swojej pracy, kariery, medycyny weterynaryjnej, ale jednocześnie wiele zyskuje. To przede wszystkim uznanie i podziękowania ze strony właścicieli pacjentów, a zwłaszcza małych czworonożnych przyjaciół. Praca i wolne miejsca pracy w klinikach weterynaryjnych i praktykach weterynaryjnych są bardzo poszukiwane, ale znalezienie lekarza weterynarii nie jest trudne, ponieważ weterynarze są potrzebni wszędzie. W Niemczech istnieje ponad 15 specjalizacji lekarzy weterynarii.

Należą do nich na przykład lekarze weterynarii specjalizujący się w leczeniu małych i domowych zwierząt, chirurgia małych zwierząt i diagnostyka obrazowa oraz wiele innych. doc4pets oferuje liczne oferty pracy dla lekarzy weterynarii. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy w klinice weterynaryjnej lub praktyce weterynaryjnej, czy szukasz wolnych stanowisk na stanowisku asystenta lekarza weterynarii, lekarza weterynarii specjalisty lub starszego lekarza i czy chciałbyś skupić się na medycynie ogólnej czy innej specjalności – mamy do tego prawo pozycja dla Ciebie.

Jako lekarz weterynarii w grupie doc4pets wszystkie ścieżki są dla nas otwarte. Chcesz zostać specjalistą w swojej dziedzinie lub pewnego dnia przejąć własną praktykę weterynaryjną jako dyrektor zarządzający i/lub partner? Z nami masz szansę, jak wielu wcześniej już pokazałeś. Dzięki naszej koncepcji dla lekarzy weterynarii jesteśmy prawdopodobnie wyjątkowi na rynku niemieckim i jesteśmy dumni, że dajemy młodym lekarzom weterynarii prawdziwą szansę. Dlatego z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację jako lekarz weterynarii, asystent weterynaryjny lub stażysta!

Widzisz, jako lekarz weterynarii lub asystent weterynaryjny świat z wieloma świetnymi ofertami pracy jest dla Ciebie otwarty. Nie wahaj się i aplikuj na jedną z naszych ofert pracy.

Przewiń do góry
Niemiecki